אייקון פייסבוק

פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק הוא דבר מורכב, יחד עם זאת יש לך גישה לקהל יעד עצום אשר ניתן לפלחו בצורה דמוגרפית ולהשיק קמפיין מוצלח ביותר.

אייקון SEO

קידום אתרים בגוגל

היום, אתר שלא מופיע בתוצאות הראשונות במנועי החיפוש למעשה לא יקבל אף תנועה. לכן ישנה חשיבות גבוהה מאד לקידום אתרים בגוגל בצורה נכונה.

אייקון גוגל

פרסום בגוגל

פרסום בגוגל הוא הדרך המהירה והיעילה ביותר לקבלת תנועת גולשים ממנוע החיפוש הגדול בעולם.

אודות

קליק פרו קידום אתרים ופרסום מקצועי במנועי חיפוש באינטרנט וברשתות החברתיות.

קליק פרו הוקמה ע"י שי פז , בוגר המרכז הבינתחומי BA במנהל עסקים ושיווק.

שי בעל ניסיון של שבע שנים בתחום השיווק באינטרנט, הכולל ניהול מערך ה-SEO בחברת תוכניות שותפים גדולה בחו"ל. כמו כן עסק שי שנים רבות בשיווק תוכניות שותפים באמצעות קידום אתרים בגוגל , פרסום בגוגל ופרסום בפייסבוק.


אנו מאמינים כי מרחבי הרשת האינסופיים הם שמאפשרים לכל חברה, ובכל גודל ותחום, לבלוט על פני היתר.
אנו מספקים את הפתרונות המתאימים לכל חברה, בין אם מדובר בקידום אתרים בגוגל , פרסום בגוגל או פרסום בפייסבוק.

צוות קידום אתרים בגוגל עובד יד ביד עם צוות ניהול הפרסום בגוגל, כששיתוף פעולה זה מאפשר ליצור פתרונות מתקדמים ורעיונות יצירתיים, והם שמביאים את האתר שלכם בסופו של דבר להחזר גבוה יותר על ההשקעה שלכם.

יתרונו הגדול ביותר של שיווק באינטרנט הוא היכולת לפלח את קהל הגולשים כמעט בכל אופן אפשרי, והאפשרות לעקוב באופן ממוקד אחר המתרחש בכל רגע נתון.

באמצעות ניתוח הנתונים המצטברים לגבי התנהגות המבקרים באתר, ניתנת למשווק באינטרנט היכולת להעריך באופן מדוייק וממוקד את פעילות המבקרים באתרו, להשוות בין קהל היעד של הקמפיין לקהל המבקרים בפועל, ונוכח המסקנות, לבצע אופטימיזציה לקמפיין ולשפר אותו.