שובר מתנה - על סך 200 שקל לפרסום בגוגל אדוורדס  

פרסום בגוגל

מהו פרסום בגוגל?

תוצאות מנועי החיפוש מחולקות לתוצאות אורגניות ולקישורים ממומנים. קמפיין ה-SEO האפקטיבי והיציב שאותו אנו בקליק פרו מנהלים יביאו את האתר שלך לפסגה של התוצאות האורגניות. אך בזמן זה, תהליך של בין שלושה חודשים ועד שנה, ישנה דרך מצויינת להשיג תוצאות מיידיות וממוקדות, פרסום בגוגל הוא מייצר תנועה פנטסטי. המודעות המופיעות בפרסום בגוגל מופיעות בצד שמאל ולפעמים גם מעל לתוצאות האורגניות. הן מופיעות גם במספר עצום של אתרים אשר מפרסמים את הקישורים הממומנים של גוגל. המודעות הללו מופיעות בדר"כ באתרים שבהם הלקוחות שלך נוטים לבקר ורלוונטים לתחומים שמעניינים אותם.

  היכן נמצאים הקישורים הממומנים בגוגל

למה כדאי לך לעשות פרסום בגוגל?

פרסום במנועי חיפוש הוא דרך מצויינת להבאת תנועה איכותית וממוקדת לאתר שלך. כל ההליך הינו גמיש לחלוטין וקיימת שקיפות מלאה כך שאתה יכול לבחור כמה תהיה מוכן לשלם בעבור כל קליק ולבחור את התקציב שתהיה מוכן להוציא מדי יום. מיקום המודעות במערכות פרסום מסוג זה פועל לפי מערכת של הצעות מחיר (בידים). ככל שהצעת המחיר גבוהה יותר כך מקבלים את המיקום הראשון, ההצעה השניה הכי גבוהה מקבלת את המיקום השני וכן האלה. למעשה, גוגל קצת יותר מתוחכמים מכך, והם ממקמים מודעות "יותר איכותיות" במיקומים גבוהים יותר בעבור מחיר נמוך יותר.

בקליק פרו, אנחנו מאמינים שהפרסום בגוגל יכול לשרת מגוון רחב של מטרות והוא קצת יותר מרק אמצעי להגדלת התנועה לאתר. אנחנו נשתמש במידע המדויק שמופק מקמפיין הפירסום בגוגל וננתח את מילות המפתח בעלות הערך הטוב ביותר בשביל שימוש עתידי לקמפיינים נוספים וקידום במנועי החיפוש. כך שמספר קמפיינים טקטיים יוכלו לתת לך תמונה כללית על מה הלקוחות שלך באמת מחפשים וכיצד הם מחפשים. זה מתורגם לקמפיינים יותר ממוקדים עם יותר תמורה בעבור כספך.


כיצד אתה יודע שזה עובד?

רוב האנשים יגידו לך שאם אתה מצליח לקבל יותר תנועה לאתר שלך כתוצאה מהפרסום בגוגל אז זוהי הצלחה. אנחנו נמצאים בקליק פרו. אתה יודע כמה אתם משלם על כל קליק ואתה גם יודע כמה רווח אתה מייצר מכל המרה. על ידי השוואת השניים אתה יכול להסיק אם ועד כמה רווחית כל מילת מפתח בעבורך. אז בראש ובראשונה אתה יכול לבסס את הרווחיות של הקמפיין שלך, ובנוסף לבצע שינויים במילות המפתח למיקסום הרווחים.


מה הופך אותנו לכל כך מיוחדים?

נסיון, שקיפות ותשומת הלב שאנו נותנים לפרטים, הם מה שמייחדים אותנו. אנו נספק חבילה של דו"חות אשר יסבירו את העבודה שעשינו וההמלצות שיישמנו. זה קצת יותר מהרשימה פשוטה של מילות המפתח שנרכשו כמו שרבים מהמתחרים שלנו מספקים. אנחנו ננטר את ההוצאות וההכנסות הנוצרות מהפרסום. אנחנו מכסים את כל היסודות על ידי בניית רשימה מקיפה של מילות מפתח וממקדים לתנאים המתאימים ביותר. בחירת מילת המפתח הנכונה היא קריטית בשביל קמפיין מוצלח של פרסום בגוגל.