בדוק את עצמך

החלטת שאתה רוצה לעשות קידום לאתר שלך? האם אתה באמת זקוק לשירות חיצוני? איך מקדמים? בוא לגלות את התשובות לשאלות

ניתוחים סטטיסטיים

ניתוח סטטיסטי הוא דבר מהותי והכרחי בכל קמפיין פרסום, וזאת בכדי שאתה המפרסם תלמד, תפנים ותדע כיצד הקמפיין שלך פועל ומה יש לשפר בו.

כיצד מתחילים

רוצה להתחיל לקדם את האתר שלך במנועי החיפוש? מעוניין להתחיל קמפיין פרסום בגוגל או פרסום בפייסבוק? לחץ כאן בכדי לדעת כיצד מתחילים.

בדוק את עצמך

אם יש ברשותך אתר אינטרנט פעיל ונראה ומעוצב היטב, אך מעט מאד מבקרים נכנסים אליו כי בעצם אף אחד לא יודע על קיומו, אז אתה יודע שאתה צריך לעשות קידום אתרים בגוגל.

להלן 10 סיבות מדוע קידום אתרים בגוגל יכול לסייע לך:

1. אתר האינטרנט שלך עשוי להופיע במיקומים גבוהים יותר במנוע החיפוש גוגל כאשר מישהו יחפש אחר שם המותג שלך, אבל מה לגבי המוצרים או השירותים שאותם אתה מספק? מה לגבי ביטויים ומילות מפתח נוספות שאנשים מחפשים אשר משיקים לעסק שלך? זכור אנשים שונים מחפשים דברים בדרכים שונות.
2. עם יש ברשתוך אתר אשר עבר קידום אתרים בגוגל בידי איש מקצוע, האתר שלך יופי במקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש של גוגל וכתוצאה מכך יותר אנשים ימצאו את האתר שלך ויקליקו עליו וכך יחשפו לאותם שירותים ומוצרים שאתה מציע.

3. האנשים אשר נכנסו לאתר שלך, המבקרים, יבלו זמן ממושך יותר באתר וזאת מכיוון שאתה מציע להם בדיוק את מה שהם חיפוש, וזאת מכיוון שהם נכנסו לאתר שלך עקב מילת מפתח או ביטוי שאותו חיפשו והאתר שלך הוא המענה שלהם.

4. מכיוון שיותר אנשים יהיו חשופים לאתר שלך, ואתה תקבל יותר מבקרים לאתר שלך.

5. אתה תראה פתאום שיש מכירות רבות יותר ככל שאתה מקבל יותר מבקרים לאתר. אתה עשוי לגלות שאתה מקבל הרבה יותר הזמנות וממקורות או אנשים שבאופן מסורתי לא היו צורכים או דורשים את המוצרים או השירותים שלך.

6. תוכל למדוד את ההצלחה של האתר שלך בקלות, תוכל למדוד מי הם המבקרים באתר שלך כיצד הם מתנהגים בתוך האתר ועוד, כך שתוכל לראות בדיוק מה ההיבטים של אותו קידום אתרים בגוגל וכיצד הוא עובד בצורה הטובה ביותר.

7. קישורים לאתר שלך חשובים מאוד לשיפור בדירוג מנוע החיפוש גוגל, אתה רוצה לוודא שיש לך קישורים רבים ככל האפשר.המצביעים על האתר שלך.הרבה קישורים יגרום לגוגל לחשוב שהאתר שלך הוא אתר חשוב וכך גם לאנשים שיגיעו לאתר שלך דרך אותם קישורים.

8. המודעות למותג שלך תשתפר על ידי קידום אתרים בגוגל. אם אתה בתוצאות הראשונות עבור המון מוצרים שאתה מוכר, אז שם החברה שלך יהיה חשוף לכולם כאשר הם מחפשים מוצרים אלה.

9. ישנן הרבה דרכים שונות לקדם את האתר שלך, כגון מדיה חברתית, תוכן נוסף, מבנה הקישורים, סקירות, וידאו, פודקסטים ועוד. אך חשוב לדעת שמה שמתאים באתר אחד, לא בהכרח נכון בעבור אתר אחר.

10. אתה תהפוך לסוג של סמכות ידועה בתחום שלך.

עכשיו שאתה יודע קצת יותר על קידום אתרים בגוגל ואיך זה יכול להועיל לעסק שלך ולאתר האינטרנט שלך, אתה כבר בטח הסקת לבד שעכשיו זה הזמן להתחיל קידום אתרים בגוגל על ידי אנשי מקצוע.