בדוק את עצמך

החלטת שאתה רוצה לעשות קידום לאתר שלך? האם אתה באמת זקוק לשירות חיצוני? איך מקדמים? בוא לגלות את התשובות לשאלות

ניתוחים סטטיסטיים

ניתוח סטטיסטי הוא דבר מהותי והכרחי בכל קמפיין פרסום, וזאת בכדי שאתה המפרסם תלמד, תפנים ותדע כיצד הקמפיין שלך פועל ומה יש לשפר בו.

כיצד מתחילים

רוצה להתחיל לקדם את האתר שלך במנועי החיפוש? מעוניין להתחיל קמפיין פרסום בגוגל או פרסום בפייסבוק? לחץ כאן בכדי לדעת כיצד מתחילים.

עצות איך להתחיל עם בחורה

במאמר הבא אני אתן לך כמה עצות וטיפים של איך להתחיל עם בחורה.

 

עצה ראשונה, עשייה - במקום לחשוב כל כך איזה משפט קסם יקסים אותה, או להנפיץ משפט מסדרה כמו "יש לך מבט עצוב בעיניים" שכל ערס שלישי משתמש בו, פשוט תיגש לבחורה, עצם העשייה היא הכי חשובה, לא משנה כלל המשפט שאתה אומר לבחורה, העיקר שניגשת לבחורה ועשית את שלך.

 

עצה שנייה,עדיף לקבל לא מאשר כלום - אחד הדברים שמעסיקים אותנו הגברים כשאנחנו חושבים על איך להתחיל עם בחורה זה מה יקרה אם היא תגיד לנו לא.אז עדיף שלא תייסר את עצמך בסרטים על זה שלא ניגשת וכן עדיף לקבל "לא" מבחורה, הרבה פעמים אנחנו רואים את הבחורה הכוסית הזאת שעוברת לידינו ואנחנו לא עושים כלום ואז אוכלים על כך סרטים, וגם אומרים לעצמינו עדיף שהיינו מנסים.
 

אז להבא חברים, נסו! בנוסף אתם תשברו המון מיתוסים אצלכם, כי תמיד חשבתם שתקבלו לא, ופתאום אתם תיגשו ואתם תקבלו כן, הרבה פעמים אתם תקבלו את התשובה החיוביות מאשר השלילית שפחדתם ממנה ותופתעו ובכלל תשמחו שניגשתם! אתם תפתיעו את עצמכם!

 

עצה שלישית, אל תקשיבו לעצות של אנשים שלא עושים ורק יודעים לתת עצות- הרבה חברים שלך, או אנשים שבסביבתך, נוטים לצחוק עלייך שאתה לא יודע איך להתחיל עם בחורה או לנסות להעביר עלייך ביקורת כאשר אתה ניגש לבחורות אבל למעשה הם לא עושים דבר וחצי דבר!
 

תעריך את עצמך שאתה כן עושה, אתה כן ניגש, ואל תקשיב לעצות שלא באמת "בונות" אותך, אלו הן עצות רעל, עצות אחיתופל, אשר שיגרמו לך לא לגשת לבחורות! תזכור שאתה ניגש לבחורות ואתה עושה והם לא עושים כלום, תצחק אתה עליהם!

 

עצה רביעית, אל תחשוב יותר מדי, פשוט תיגש - ברגע שאתה תחשוב יותר מדי על איך לדבר איתה, מה להגיד לה, איך לגשת אליה, הבחורה כבר תיעלם, או שמישהו אחר ייגש אליה. ראית מישהי שמוצאת חן בעיניך? פשוט אל תחשוב ותיגש, לך עד הסוף, תן לעצמך לנצל הזדמנויות ולא לפספס אותן, אחרת אתה תשב ממורמר כל הערב במחשבות למה לא ניגשת.

 

אתה תראה שככל שתיגש לבחורות מבלי לחשוב אתה תצליח, אתה תלמד כיצד לדבר, ואתה תשיג את המטרות שלך.

 

הרבה גברים שחושבים שהם לא יודעים איך להתחיל עם בחורה הם טועים, הם כן יודעים איך להתחיל איתה הם פשוט עסוקים בעיקר ביותר מדי תכנונים, מה להגיד, איך לגשת, האם הם לבושים מספיק טוב, אולי היא תגיד לא ושאר ירקות. המטרה היא שמצאתם משהי שמוצאת חן בעיניכם אז פשוט לכו תתחילו איתה, במקרה הכי גרוע אמרה לכם לא? אז יאללה עוברים לבחורה הבאה, ההפסד שלה.