בדוק את עצמך

החלטת שאתה רוצה לעשות קידום לאתר שלך? האם אתה באמת זקוק לשירות חיצוני? איך מקדמים? בוא לגלות את התשובות לשאלות

ניתוחים סטטיסטיים

ניתוח סטטיסטי הוא דבר מהותי והכרחי בכל קמפיין פרסום, וזאת בכדי שאתה המפרסם תלמד, תפנים ותדע כיצד הקמפיין שלך פועל ומה יש לשפר בו.

כיצד מתחילים

רוצה להתחיל לקדם את האתר שלך במנועי החיפוש? מעוניין להתחיל קמפיין פרסום בגוגל או פרסום בפייסבוק? לחץ כאן בכדי לדעת כיצד מתחילים.

אומנות הפיתוי במערכת יחסים בריאה

במאמר הבא אני אתן לכם טיפים מעולם אומנות הפיתוי בנוגע לניהול מערכת יחסים בריאה ונכונה.

 

טיפ ראשון, זכור שבחורות מחפשות גברים שהם לא כוסיות, כלומר אין טעם שתתבכיין לה על כל דבר קטן, או שתראה לה שאתה מתייחס יותר מדי לשיער על הראש שלך שלא מסודר! הבחורה מחפשת בחור בעל עמוד שידרה שלא יתבכיין על דברים כמו בחורה, ולכן חשוב שאת הדברים הללו תשאיר להן.

 

טיפ שני, אל תשקיע על ההתחלה את כל העולם, רוב הבחורים נוטים לרצות את הבחורה מתחילת הקשר, והם קונים לה מתנות על ימין ושמאל, משלמים עליה אלפי עד עשרות אלפי שקלים, ולבסוף הבחורה זורקת אותם.

אחד הדברים שאנחנו מלמדים בעולם אומנות הפיתוי הוא שמתנות טובות באות לאט לאט, אם תיתן לה את כל המתנות על ההתחלה אתה רק תרגיל אותה לטוב ותתחיל לשעמם אותה, מה תעשה בסוף שצימר כבר לא יעניין אותה? תקנה לא יאכטה? ממש לא!

מתנות לאט לאט, חוץ מזה תן גם לבחורה שלך לקנות לך מתנות, שגם שהיא תראה את הצד שלה, שהיא תראה גם כן יוזמה, אם רק אתה תיזום אתה תיפול.

 

טיפ שלישי, יוזמה- הבחורה שלחה לך אס אמ אס, אתה עונה אחרי 10 שניות והיא עונה לך אחרי חצי שעה, הלו להתעורר? שולחת לך אס אמ אס אתה לא צריך לענות ישר! תהיה רגוע, תהיה שמח שהיא שלחה לך ותענה לה אחרי כמה זמן ולא ישר.

בנוסף, אתה לא צריך כל יום לשלוח לבחורה אס אמ אס או להתקשר אליה, תן גם לה להיות יוזמת, אם תיזום אתה כל הזמן אתה תראה שהבחורה תתרחק ממך! בקיצור תן לבחורה להתקשר גם כן, תן לה ליזום, היא אמרה שהיא תתקשר והיא לא התקשרה, אל תתקשר אליה, חכה שהיא תתקשר!

ככה אתה תדע גם כמה הקשר הזה חשוב לה באמת.

 

טיפ רביעי, היה החלטי, בחורות אוהבות גברים החלטיים, אל תהפוך להיות בחורה שהיא לה החלטית, תהיה גבר, תחליט אתה לאן יוצאים, מה עושים, לאן הולכים!

כמובן תתן גם לה להחליט קצת, אבל אתה השולט כאן, אתה מושך בחוטים!

 

טיפ חמישי, טעות נפוצה של גברים שלא עשו קורס בנושא אומנות הפיתוי היא לפתי דמות דימיונית, רוב הבחורים נוטים לתפוס מהבחורה ישר כשהם מכירים אותה. חבר'ה להכיר מישהי לוקח זמן, לא יום, לא יומיים, וגם לא תמיד שנתיים, תזכרו שאתם לא מכירים אותה בשבועיים הראשונים עדיין, אתם לא מכירים את הפאקים שבה, אתם לא מכירים את הדברים הטובים שבה, קודם תכירו אח"כ תאמרו מה אתם רוצים.

יצאתם שבועיים וחשבתם שהיא הכי מדהימה בעולם ופתאום בשבוע השלישי גיליתם שהיא בכלל בוגדנית, אז חברים היזהרו מהדמות הדימיונית הזאת שאתם ממציאים לכם.

 

טיפ שישי, אתה רוצה מערכת יחסים בריאה ותקינה? תשאל את עצמך האם כייף לך בקשר הזה?

תמיד כל כמה זמן תשאל את עצמך האם אתה באמת נהנה מהקשר הזה? האם היא נותנת לך ספייס כשצריך? האם היא גם מוותרת שצריך? האם אתה סובל בקשר הזה?

הרבה בחורים שלא שואלים את עצמם את השאלות הללו סובלים מקשרים של שנים על גבי שנים ואז לא מבינים כלל מה הם עשו עם הבחורה הזאת כל אותו הזמן ושהם ביזבזו לעצמם את הזמן בלהכיר אחרות ולמצוא את הבחורה האמיתית שהם רצו!

 

טיפ שביעי, אמון! חברים אמון כן כן, בקשר בריא ומצליח צריך להיות אמון בין הצדדים, אם אתה קולט שהבחורה כל הזמן חושדת בך וכל הזמן מנסה לתפוס אותך בדברים שלא עשית אל תתרגש, אבל כן תאמר לה שהיא צריכה לסמוך עלייך כמו שאתה סומך עליה!

אם אין אמון ביניכם, המערכת היחסים הזאת לא בריאה ואין טעם להמשיך אותה.

 

אלו הם כמה טיפים של אומנות הפיתוי שיעזרו לך למצוא את החברה/ האישה הפוטנציאלית לקשר של מערכת יחסים בריאה, טובה וכייפית.

.