בדוק את עצמך

החלטת שאתה רוצה לעשות קידום לאתר שלך? האם אתה באמת זקוק לשירות חיצוני? איך מקדמים? בוא לגלות את התשובות לשאלות

ניתוחים סטטיסטיים

ניתוח סטטיסטי הוא דבר מהותי והכרחי בכל קמפיין פרסום, וזאת בכדי שאתה המפרסם תלמד, תפנים ותדע כיצד הקמפיין שלך פועל ומה יש לשפר בו.

כיצד מתחילים

רוצה להתחיל לקדם את האתר שלך במנועי החיפוש? מעוניין להתחיל קמפיין פרסום בגוגל או פרסום בפייסבוק? לחץ כאן בכדי לדעת כיצד מתחילים.

ימית 2000


ימית 2000 - קבוצות במקום

בתוך ימית 2000 דואגים לפנק את כולנו וגם את חלקנו באופן מיוחד. בפארק ימית 2000 יש מסלול מיוחד לשוטרים אשר רוצים להתפנק אחרי תקופת עבודה ארוכה ומעייפת.  וגם למשרתי המדינה היקרים שלנו חיילי צה"ל שכאשר הם משתחררים הביתה ולוקחים הפסקה משדה הקרב מעוניינים לעשות קצת כיף, ימית 2000 פתחה מסלול מיוחד רק בשביליהם. יש אפילו הסדר מיוחד ליחידות לוחמות, אז שווה להיות קרבי לא ? אפילו קבוצה לצעירים, מסלול מיוחד לתלמידים, אם בא לכם לארגן מסיבת סיום לכיתה לא נשכחת שתגרום לכל הכיתה שלכם להעריך ואתכם, ימית 2000 זאת הבחירה הנכונה לעשות זאת.

ימית 2000 - גן אירועים

לכל בן אדם יש שלושה רגעים חשובים בחיים, הברית, הבר מצווה והחתונה. רובנו נעשה את זה בגן אירועים פשוט או באולם אירועים כל שהוא. אבל למה שלא נגוון קצת ונבחר לקחת את זה למקום חדש ומרענן כמו ימית 2000. מה יכול להיות יותר כיף מבר מצווה בפארק מים, אתה וכל החברים והחברות במקום רחבת הריקודים נהנים בבריכות ובמגלשות המים בפארק.
וכמובן שיש גם בימות מסודרות ותפריט מצוין של המסעדה במיוחד בשביל אירועים.

ימית 2000 - תשלומים

כל ההנאה של פארק המים לא בחינם כמובן, אבל שווה כל שקל. כמובן שהם דואגים לנוחיות שלכם ומוסיפים המון מבצעים, אפילו רק אם תשלמו בדרך מסוימת תקבלו הנחה כמו תשלום דרך כרטיס אשראי, או רכישת כרטיס מראש במחיר מוזל, ימי פינוק במתנה וכמובן גם מבצעים כמו קופוני הנחה, מבצעים לחוגגי יום הולדת. והכי חשוב למקומיים, דואגים למבצעים והטבות לתושבים הצעירים של חולון, לוותיקים ובעצם לכל תושבי חולון.

ימית 2000 - פארק ללא הפסקה

ימית 2000 לא נח לרגע וכל הזמן עמוסים שם, רק בחודש הזה ישנם יותר מ 5 הפעלות בפארק המים. יום הסטודנט תחרויות אקסטרים ופרסים, ערב מזרחי, טיולים מאורגנים, פתיחת עונת הקיץ, סדנאות בישול, אירוע מיוחד לכבוד שבועות, ותורת היחסים הסבר לילדים.
 

הדבר הראשון שקולטים כאשר נכנסים אל תוך ספארק ימית 2000 הוא הבריכה המרכזית, בריכה חצי אולימפית רחבת ידיים, כאשר בכל אחד מצדדיה ישנן מגלשות מים קטנות. לזעטוטים שביננו יגלו את הפוטנציאל החבוי שנמצא במקום כגון פטריות גשם ומערת המים שם המים מגיעים עד גובה הברכיים. במקום מדשאות רחבות ידיים מה שמאפשר להורים להשקיף בנחת בצל על הילדים המשפריצים מים אחד על השני.